../

Kuruluşumuz 1987 yılında ARAZ TAŞIMACILIK adı altında Hacı Karaman ARAZ tarafından kurulmuştur.2016 Yılında Araz Taşımacılık Elektrik Taahüt ve Soğutma Sistemleri olarak olarak devam etmiştir ve faaliyerlerini devam ettirmektedir.

Firmamız, kurulduğu 1987 yılından bu yana taşımacılıkta yüksek performans ile hizmetlerini sürdürmekte olup, nicelik olarak büyüyüp daha fazla kar yerine; nitelik olarak kaliteyi arttırmayı tercih etmiştir.

Günün 24 saati birçok fabrika, işyeri ve okula bünyesinde kiralık olarak çalıştırdığı ve şirket öz malı olan TSE normlarındaki araçlarıyla hizmetin aksamaması ve kaza oranı sıfır olarak hizmet vermektedir. Araçlarımızda mobil vey GSM telefon bulundurma zorunluluğu vardır.Ayrıca tüm servis araçlarımız GPS sistemi ile donatılmış olup uydu üzerinden araçlarımız sürekli takip edilmektedir.

Firmamız bu güne kadar vermiş olduğu hizmetlerle, hizmette daima güveni ve kaliteyi ön planda tutarak, taşımacılıkta, Elektrik taahüt işleri ve soğutma sistemlerinde çağdaş şirket anlayışı geliştirmeye çalışmıştır. Seçkin referanslarımıza vermiş olduğu hizmetler ile kazanılan kaliteli hizmet anlayışının yanında firma yönetim kadrosu taşımacılık sektöründe tecrübe kazanmış, ayrıca toplum içerisinde sosyal faaliyetler göstermekte olan seçkin yöneticilerden oluşmaktadır.